» FIT PRO ŽIVOT
přístroje pro zdraví

Mipam bio s.r.o (zpět na obsah)

> Obsah, objednávky
> Kontakt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Za jak dlouho po objednávce mohu očekávat zboží?

Zboží zasíláme dopravní firmou, která jej doručuje do 24 hodin po celé ČR (nevztahuje se na příslušenství, přístroje Zapper CZ, SynchroZap B5 a ruční obilný mlýnek MR 2). Objednávky do 11.00 hodin jsou vyřízeny okamžitě a zboží můžete očekávat následující den. Objednávky uskutečněné po 11.00 hodině jsou odesílány druhý den.

Máte zastoupení ve Slovenské republice?

Zboží na Slovensko zasíláme poštou a poštovné je u vybraných přístrojů ZDARMA (viz ceník). Po závazné objednávce je zaslána faktura, po jejímž uhrazení je zboží obratem odesíláno. Zboží je možné zaslat i na dobírku. V tomto případě je cena přepočítávána aktuálním kurzem ČSOB v den odesílání zásilky. Dodací lhůta je přibližně 14 dní a zboží je pojištěno proti ztrátě nebo poškození. Rádi Vám na požádání zašleme (e-mail, fax, pošta) aktuální ceník pro Slovenskou republiku.
Zboží je také možné zaslat do ČR na Moravu ke slovenským hranicím (včetně možnosti vyzvednutí zásilky přímo na konkrétní poště – služba poste restante) a posléze si jej převézt na Slovensko.

Jaký je hlavní rozdíl mezi odšťavňovačem Green Star a Champion? Jaký byste mi doporučili?

Oba typy úspěšně odšťavují jakoukoliv zeleninu i ovoce, včetně zeleniny listové a bylin. Rozdíl je ve způsobu odštavňování a je tedy důležité před koupí vědět, co budete převážně odšťavňovat.
Green Star je vhodnější pro listovou zeleninu a byliny. Díky svému lisovacímu ústrojí si přístroj poradí s celými listy nebo natí.
Champion vyžaduje listy i natě před odšťavněním nasekat na menší kusy, aby se tenká vlákna listů nenamotala na otočný nůž.
Green Star má větší výtěžnost. Pomocí regulačního kolíku výpusti drtě, lze zúžit prostor pro výpust drtě (jak vyplývá z názvu) na minimum a tak získat co nejvíce šťávy.
Green Star ovoce a zeleninu lisuje pomocí dvojitého lisovacího ústrojí vyrobeného infračervenou a magnetickou technologií. Toto zpracování zabraňuje oxidaci šťávy a lze ji uchovat až 48 hodin v chladničce při zachování všech důležitých látek.
Champion nejprve zeleninu nebo ovoce nastrouhá – pracuje tedy rychleji (znatelné především u kořenové zeleniny) a nevyžaduje při odšťavování přestávky. Velikou výhodou a předností je jeho jednoduchost. Velice snadno jej rozeberete, vyčistíte a opět složíte.
Green Star se skládá z více dílů a výrobce k němu dodává specielní kartáč na čištění přístroje, který umožňuje přístup na méně dostupná místa. V návodu se doporučuje na tomto přístroji pracovat asi půl hodiny, pak nechat přístroj odpočinout asi 10 minut,… atd.
Na odšťavňovač Champion se vztahuje záruka 3 roky na motor, 5 let na mechanické díly. Na Green Star je záruka 5 let na celý přístroj.
Na propagačních materiálech se uvádí, že Green Star je daleko tišší než jakékoliv jiné odšťavňovače. Můžeme Vás ujistit, že i Champion pracuje tišeji než „odstředivky“.
Hlavně záleží tedy na druhu „odšťavňovaného“ a čemu právě Vy dáváte přednost – zda výnosnosti či praktičnosti.

Je nutné přerušení odšťavování kvůli čištění?

Ne. Nabízené přístroje jsou velmi kvalitní a během odšťavování se nezanáší. Proto není třeba žádné pročišťování jako u odstředivých odšťavovačů.

Tyto přístroje jsou poměrně drahé. Nabízíte možnost koupě zboží na splátky?

Ano. Na požádání Vám zašleme tabulku s výpočtem leasingových splátek. Nabízíme také možnost splátek bez navýšení: 50 % zálohy + 4 splátky.
Po obdržení potřebných dokladů (stačí samozřejmě čitelně nakopírované) připravíme smlouvu, kterou Vám zašleme k podepsání. Po podepsání této smlouvy a doručení zpět k nám do firmy na adresu:
Mipam bio s.r.o., U Malše 20, 37001 České Budějovice,
Vám zboží zašleme na dobírku, přičemž zaplatíte pouze zvolenou zálohu, zbytek hradíte po splátkách.

Chtěla bych se dozvědět co nejvíce informací o přístroji Zapper. Můžete mi doporučit nějakou literaturu?

Ano, vydavatelství Fontána Olomouc vydalo knihu s názvem „Revoluce v léčení všech nemocí“, která celá pojednává o použití tohoto přístroje, včetně praktických zkušeností autorky. Tuto knihu si můžete objednat i u nás. Cena je 328 Kč + poštovné.

Je destilační přístroj AQUA 5  v ČR schválen pro výrobu pitné vody?

Patřičné instituce v ČR jsou přesvědčeny, že pití destilované vody škodí lidskému zdraví kvůli nízkému obsahu minerálů. Z tohoto důvodu není přístroj schválen hlavním hygienikem ČR pro výrobu pitné vody. Nicméně pro Vaši informaci uvádíme, že tento přístroj se pro výrobu pitné vody prodává např. v Japonsku, USA, Kanadě, Německu, Belgii a v dalších zemích Evropské unie.
Rozbory vody, které jsme nechali provést v akreditovaných laboratořích, potvrzují, že voda vyrobená přístrojem AQUA 5 vysoce překračuje kvalitu pitné vody, kterou určuje příslušná ČSN 75 7111.
Podle našeho názoru je pro zvýšení příjmu minerálních látek důležité nikoliv pití mineralizované vody, ale dostatečná konzumace ovoce a zeleniny, nejlépe ve formě čerstvě vylisovaných šťáv.
Z mnoha potravinových doplňků, které se v současné době prodávají na našem trhu, lze doporučit ty, které obsahují koloidní formu minerálů, např. Fytominerál české firmy Energy.

Pokud se mi některý z přístrojů porouchá po záruční době, kam se mám obrátit?

Na všechny přístroje, které prodáváme, poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Chtěla bych přístroje vidět v provozu, je to možné?

Samozřejmě. Všechny nabízené přístroje Vám rádi předvedeme přímo u nás ve firmě. Pokud nemáte možnost přijet do Č. Budějovic v naší pracovní době, můžeme se domluvit na jiném vhodném čase. Pokud budete mít zájem předvést některý z odšťavovačů, prosím, informujte nás o Vaší návštěvě alespoň 3 dny předem, abychom mohli zajistit potřebné suroviny.

Jsou obilné mlýnky vyrobeny opravdu jen z přírodních materiálů?

Ano. Samotné mlýnky jsou z masivního dřeva (popř. překližky) a mlecí kameny jsou vyrobeny z korundu, kaolinu a skla. Tyto materiály jsou při vysokých teplotách spečeny dohromady. Není zde tedy použito žádného lepidla. Záruční doba na kameny je 5 let. Ve skutečnosti by však měli při každodenním používání vydržet přes 30 let a při občasném používání až 50 let.

Jaký je hlavní rozdíl mezi přístroji SynchroZap B5 a Zapper CZ?

SynchroZap B5 je originální přístroj navržený paní Dr. Clark, dovážený z USA. Český výrobek Zapper CZ je kopií tohoto přístroje a má navíc několik funkcí. Jeho hlavní předností je, že při léčbě nemusíte sledovat hodiny. Zapper CZ je vybaven časovačem, který sám ohlídá čas potřebný k aplikaci včetně 21 minutových přestávek. Dále má český přístroj na krabičce 4 kontrolní LED diody pro signalizaci aktuální funkce (aplikace, pauza, vodivost...).
Výstupní vodiče jsou připojeny k vodivým páskům na zápěstí, což umožňuje i omezenou činnost s volnýma rukama na rozdíl od amerického přístroje B5. K českému modelu lze volitelně místo alkalické baterie 9V zakoupit NiMH akumulátor 9V, který je možné až 1000krát dobíjet pomocí zdířky dobíjení.

Přehled základního sortimentu Mipam bio

nahoru


O B S A H

Zpět na úvodní stránku

PŘÍSTROJE PRO ZDRAVÍ

Ruční mlýnky
Elektrické mlýnky
Vločkovače
Destilační přístroj AQUA 5
Genesis Platinum (ionizátor)
Biolampa
Aqua Compact II
Biozahrada
Komerční mlýn Jumbo
Vodní filtr Oasa

ODŠŤAVŇOVAČE

Angel juicer
Omega 8006
Champion
Hurom Slow Juicer
Oscar Neo DA 1000
Magimix Le Duo Plus XL
BlendTec Total Blender - mixér
Omega BL332S - mixér
Catler Citrus press
Srovnání odšťavňovačů

OBJEDNÁVKY

Obchodní podmínky
Ceník – Objednávky
Leasing
Zasielanie na Slovensko

FAQ

Často kladené otázky


Doporučit tuto stránku

K O N T A K T

MIPAM bio s.r.o.
Rudolfovská 11
370 01 České Budějovice
Česká republika

e-mail: mipam@mipam.cz
tel.: +420 - 386 360 509
fax: +420 - 386 351 961
GSM: +420 - 776 584 237

Kontaktní formulář
Mapa – jak nás najdete


FIT PRO ŽIVOT – Přístroje pro zdraví
Copyright © MIPAM bio s.r.o., České Budějovice, 1998-2019.

Design a realizace ALMS, 1998-2019.


Tyto stránky byly formátovány s použitím kaskádových stylů (CSS2). Tuto technologii podporují pouze novější prohlížeče, proto doporučujeme použít Internet Explorer 5 nebo vyšší, Opera 5 nebo vyšší, popř. Netscape 6 nebo vyšší.